1. Do czego upoważnia mnie karnet Open?

Karnet Open upoważnia do nieograniczonych wejść na siłownię, zajęć fitness oraz korzystania z sauny. W ramach pierwszego karnetu  przysługuje także trening wprowadzający, czyli 40 minuowe spotkanie z trenerem personalnym. 

2. W jaki sposób mogę opłacić karnet?

Karnet można opłacić osobiście w klubie;

  • gotówką
  • kartą

Można także zapłacić za pomocą:

  • przelewu
  • karty kredytowej
  • polecenia zapłaty

 

3. Czy można kupić karnet tylko na siłownię / zajęcia fitness?

Nie planujemy wprowadzenia karnetów tylko na siłownię lub zajęcia fitness. Posiadając karnet OPEN można korzystać z wybranych form.

4. Co to jest system zewnęrzny?

  • Medicover ( dawniej OK System ) upoważnia do jednorazowego wejścia do klubu na zasadach karnetu open. 
  • Benefit System: MultiSport Plus upoważnia do wejścia do klubu na zasadach karnetu open. 
  • Fit profit: Upoważnia do wejścia do klubu na zasadach karnetu open. 

5. Co oznacza miesięczny okres wypowiedzenia? ( obowiązuje dla umów podpisanych przed 1.09.2016 ) 

Jeśli umowa została podpisana np. 20 dnia marca, wypowiedzenie zostało złożone 15 kwietnia, to członek klubu wykorzystuje 5 dni, które już ma opłacone w kwietniu i od 20 kwietnia do 20 maja trwa jego okres wypowiedzenia za który musi uiścić opłatę członkowską. W tym czasie może korzystać z klubu jako członek. Może również w każdym momencie cofnąć swoje wypowiedzenie, jeśli tego nie zrobi 20 maja jego umowa zostaje anulowana wraz z wszystkimi jej profitami.

6. Co to jest opłata wpisowa?

Jest to jednorazowa opłata do Perfect Body fitness dzięki której mają Państwo dostęp do swoich profili, kartę członkowską oraz inne profity płynące z członkostwa w naszym klubie.

7. Dlaczego i jak zapisywać się na zajęcia?

Na poszczególne zajęcia jest określona liczba miejsc, dlatego należy się na nie zapisywać, np. po to aby uniknąć tłoku i ćwiczyć komfortowo.

Zapisywać się na zajęcia można poprzez swoją strefę klienta, telefonicznie, bądź bezpośrednio w klubie. Zapisów można dokonać już 2 dni przed zajęciami.

8. Czy można zrezygnować z zajęć i jak to zrobić?

Maksymalnie do 2 godzin przed rozpoczęciem danych zajęć można zgłosić rezygnację.
Rezygnujemy z rezerwacji w taki sam sposób jak się zapisujemy- czyli przez strefę klienta, telefonicznie, bądź osobiście w klubie.

Klubowicz, który 2 razy w ciągu 30 dni nie pojawi się na zajęcich fitness, na które dokonał rezerwacji zostanie zawieszony w prawie rezerwacji miejsc na okres 1 tygodnia.

9. Co oznacza lista ,,rezerwowych osób” przy zapisywaniu się na zajęcia?

Lista rezerwowych jest po to, aby w przypadku odwołania rezerwacji przez innego członka klubu, osoba zapisana na listę rezerwową automatycznie wskoczyła na listę osób uczestniczących w zajęciach. Klubowicz z listy rezerwowej otrzymuje powiadomienie o wolnym miejscu na zajęciach za pomocą maila.